Červenec 2012

Soutěž Vilémov 2012

1. července 2012 v 13:00 | HD
Dne 30. 6. 2012 se uskutečnila poslední dětská soutěž v tomto školním roce. Konala se ve Vilémově. Soutěžilo v požárním útoku. Soutěžilo jak družstvo mladších tak i družstvo starších. Mladší se umístily na krásném 3. místě. Starší na místě 5. Počasí bylo všelijaké, ale nakonec se udělalo krásně s občasnou přeháňkou. Po vyhodnocení byly děti zkropení vodním dělem z hasičského auta. Po príjezdu se uklidil materiál a rozloučili jsme se s dětma na 2 měsíce.
Foto zde. http://honzadaitl1.rajce.idnes.cz/Soutez_Vilemov_deti_2012/

Dětská olympiáda Mikulášovice 2012

1. července 2012 v 12:35
Náš sbor byl poprvé pozván na dětskou olympiádu do Mikulášovic. Konala se od čtvrtka 21. 6. až do neděle 24. 6. Ve čtvrtek odpoledne byl sraz u hasičárny a následně odjezd. Po příjezdu jsme začla s ubytováním ve stanech, které byly zapůjčeny od hasičů z německa. Spolu se stany byly zapujčeny i skládací postele. Po ubytování byl nástup a objasnění co se bude dít celé 4 dny. Pak následovala večeře a volnej program. Večerkou v 10 hodin večer byl den ukončen. Na noc byly rozděleny hlídky na střežení tábora a ohně. V pátek byl po budíčku a snídani nástup a sdělení programu dne. To byl na dopoledne branný běh a táborové hry.Dopoledne tedy beželi po družsvech jako na opravdovém Branném závodu. Odpoledne byly děti rozděleny do družstev po 10 lidech a soutěžily v přetahování lanem a vybice. Po večeři byla pro děti udělaná diskotéka s Karaoke, kde na známou melodii zpívaly danou písničku. Po večerce byly opět hlídky až do rána. Na sobotní den byl připraven výlet na německou rozhlednu do Hinterhermsdorfu. Celá trasa měřila kolem 12. kilometrů. Na cestě byly pro děti připraveny různé disciplíny. Na rozhledně byl připraven oběd v polní kuchyni. Po výstupu na rozhlednu následovala cesta do tábora. V táboře pak byl volnej program. Na večer byla připravena ztezka odvahy s pohádkovýma bytostma a nějaké to strašidlo se tam taky ozvalo. Na neděly byly přaveny požární útoky pod hasicskou zbojnicí v Mikulášovicích. Po soutěžení nastalo balení, uklízení a odjíždění domů. Na nástupu byly zhodnoceny veškerý soutěže a děti dostaly spoustu odměn. Pak následovalo loučení a odjezd domů. Počasí nám velice přálo žádný úraz se nestal, takže akce se velmi zdařila a doufáme, že se zůčastníme i příští rok.
Zde jsou fotky z posledního dne. http://honzadaitl1.rajce.idnes.cz/Olympiada_-_Posledni_den_utoky_2012/
Fotky z výletu zde. http://honzadaitl1.rajce.net/Olympiada_-_Vylet_2012

Hry bez hranic 2012

1. července 2012 v 11:56 | HD
Naši mladí hasiči se opět zůčastnily akce ,,Hry bez hranic" , kterou pořádají hasiči ze Seifhennersdorfu. Pro děti byly připraveny řady soutěží, při kterých soutěžily po družstvech. Zde se můžete kouknout na fotky, kde děti soutěží. :)
http://honzadaitl1.rajce.idnes.cz/Hry_bez_hranic_2012/