Hry bez hranic

10. května 2011 v 20:45 | HD
Hry bez hranic v Seifhennersdorfu
V sobotu 7.5.2011 se konal již 13. ročník "her bez hranic" v Seifhennersdorfu na koupališti, kterého se zúčastnili naši mladí hasiči. Soutěžního dopoledne se zúčastnilo 5 Německých družstev ( Leutersdorf, Neugersdorf,Grosspostwitz I, Grosspostwitz II, Grosschönau, Seifhennersdorf I a Seifhennersdorf II) a 4 česká družstva ( Rumburk, Krásná Lípa, Království, Vilémov). Tato soutěž se koná v rámci příhraniční spolupráce sborů Dobrovolných hasičů.
Zde jsou pro soutěžní družstva připraveny zábavné soutěže a to nejen v hasičských dovednostech, ale i ve všeobecných znalostech každého člena družstva. Celkem bylo pro soutěžní družstva připraveno 10 soutěží v prostorách koupaliště, které jsme obcházeli dle mapy, kterou jsme obdrželi na začátku soutěže. Soutěžilo se ve skládání puzzlí, hledání míčků v nádrži plné sena, přenášení vody z rybníka drenážní hadicí do kbelíku, přeplutí rybníku na pramici, postupné sfoukávání karet z lahví, překonání překážek v hasičském oblečení a následné oblečení figury atd.
Během celého dopoledne pro nás měli hasiči ze Seifhennersdorfu připravené občerstvení a v poledne i oběd. Po dokončení všech disciplín jsme měli nástup, kde byly předány pamětní diplomy. A poté následoval odjezd zpět domů.
Této soutěže se rádi účastníme, jelikož jsou zde pro nás připravené vždy pěkně soutěže, které jsou každý rok naprosto jiné a zajímavé. Foto zde http://honzadaitl1.rajce.idnes.cz/hry_bez_hranic/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama